O’zbekiston Respublikasining 2019 yil 10 maydagi “Davlat-xususiy sheriklik to’g’risida”gi O’RQ-537-son Qonuni, O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2020 yil 26 apreldagi “Davlat-xususiy sheriklik loyihalarini amalga oshirish tartibini takomillashtirish to’g’risida”gi 259-sonli hamda O’zbekiston Respublikasi Prezidentiningning 2022 yil 4 apreldagi “Avtomobil yo‘llarida inson xavfsizligini ishonchli ta’minlash va o‘lim holatlarini keskin kamaytirish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi PQ-190-sonli qarorlariga asosan “Transport oqimi nazorati” MChJ tomonidan Toshkent viloyati Quyi Chirchiq tumanida xavfsiz va aqlli shahar uskunalarini tadbiq qilishning 1-bosqichini amalga oshirishga davlat-xususiy sheriklik asosida amalga oshirish va foydalanish bo’yicha tashabbus taklifi, shu jumladan, loyiha konsepsiyasi taqdim etilgan.
Mazkur loyiha doirasida Toshkent viloyati Quyi Chirchiq tumanida xavfsiz va aqlli shahar uskunalarini tadbiq qilishning 1-bosqichini amalga oshirish rejalashtirilgan.
Tenderda qatnashish uchun tadbirkorlar tomonidan qiziqish bildirish uchun soʼrov va tender takliflarini  2023-yil 20 aprel kuniga qadar Toshkent vaqti bilan 18.00 gacha  topshirilishi kerak.
Loyiha haqida malumot.
1. Quyi Chirchiq tumani hokimligi Toshkent viloyati, Quyi Chirchiq tumani, 110900, Do’stobod shahri, Navqiron ko’chasi 1 uy Tel: 0 370 56-72-080, E-mail: quyichirchiq93@mail.ru
(Eslatma! Elektron yuboriladigan fayl yoki fayllarning hajmi 10 MBdan ortiq’ bo’lmasligi lozim. Shu munosabat bilan fayllarni ixchamlashtirilgan 10 MBdan ortiq bo’lmagan holda yuborishingiz so’raladi yoki qoq’oz shaklida taqdim etishingiz mumkin).

В соответствии с Законом Республики Узбекистан от 10 мая 2019 года № УП-537 “О государственно-частном партнерстве”, постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан от 26 апреля 2020 года № 259 “О совершенствовании порядка реализации проектов государственно-частного партнерства” ООО “Transport Oqimi Nazorati” осуществляет деятельность по обеспечению безопасности и безопасности в Куйичирчикском районе Ташкентской области. предложение инициативы по внедрению и использованию оборудования умного города на основе государственно-частного партнерства для реализации 1-этапа внедрения, в том числе, представлена концепция проекта.
В рамках данного проекта планируется реализация 1-этапа внедрения безопасных и умных городских устройств в Куйичирчикском районе Ташкентской области.
Для участия в тендере предприниматели должны представить заявки и тендерные предложения для выражения интереса до 20 апреля 2023 года в 18.00 по ташкентскому времени.
- Хокимият Куйичирчикского района Ташкентская область, Куйичирчикский район, 110900, город Дустобод, улица Навкирон дом 1. Tel: 0 370 56-72-080, E-mail: quyichirchiq93@mail.ru
(Примечание! Размер файла или файлов, отправляемых в электронном виде, не должен превышать 10 МБ. В связи с этим вам будет предложено отправить файлы размером не более 10 МБ в сжатом виде или вы можете предоставить их в бумажном виде).