Andijon viloyati Marhamat tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli sobiq sil kasalliklar shifoxonasining ikki qavatli 2 ta davolash bo’limi binolari o‘rnida tibbiy diagnostika va kurort sanatoriysini tashkil etish loyihasi yuzasidan boshqa talabgorlarga mazkur loyihaning amalga oshirilishidan manfaatdorligi to‘g‘risida ma’lum qilish taklifi
O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligi “MUSLIMA MALHAM” MChJ tomonidan tashabbus qilingan Andijon viloyati Marhamat tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli sobiq sil kasalliklar shifoxonasining ikki qavatli 2 ta davolash bo‘limi binolari o‘rnida tibbiy diagnostika va kurort sanatoriysini tashkil etish loyihasi (keyingi o‘rinlarda – Loyiha) amalga oshirishni rejalashtirmoqda.
Kompaniyalar Loyihaning amalga oshirilishidan manfaatdorligi to‘g‘risida ma’lum qilish taklifini taqdim etishlari so‘raladi. Loyihaning amalga oshirilishidan manfaatdorligi to‘g‘risida ma’lum qilish taklifi ko‘rsatiladigan tibbiy xizmatlarning qisqacha tavsifi bilan ilovadagi jadvalni to‘ldirilgan holda 2021 yilning 21-dekabrga qadar quyidagi elektron pochta manziliga yuborilishi lozim.

Предложение другим претендентам заявить о своей заинтересованности в реализации проекта по созданию медицинско-диагностического и курортного санатория на базе двухэтажного медицинского отделения бывшего противотуберкулезного госпиталя Мархаматского районного медицинского объединения Андижанской области.
Министерство здравоохранения Республики Узбекистан планирует реализовать проект по созданию лечебно-диагностического и курортного санатория на базе двухэтажного медицинского отделения бывшего противотуберкулезного госпиталя Мархаматского районного медицинского объединения Андижанской области.на основе государственно-частного партнерства (далее – Проект), инициированный ООО “ MUSLIMA MALHAM ”.
Компаниям предлагается подать предложение, чтобы сообщить о своей заинтересованности в реализации Проекта. Предложения по уведомлению о заинтересованности в реализации проекта необходимо направить на нижеуказанный адрес электронной почты до 21 декабря 2021 года, заполнив таблицу в заявке.