O’zbekiston Respublikasining 2019 yil 10 maydagi “Davlat-xususiy sheriklik to’g’risida”gi O’RQ-537-son Qonuni, O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2020 yil 26 apreldagi “Davlat-xususiy sheriklik loyihalarini amalga oshirish tartibini takomillashtirish to’g’risida”gi 259-sonli hamda O’zbekiston Respublikasi Prezidentiningning 2022 yil 4 apreldagi “Avtomobil yo‘llarida inson xavfsizligini ishonchli ta’minlash va o‘lim holatlarini keskin kamaytirish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi PQ-190-sonli qarorlariga asosan “Transport oqimi nazorati” MChJ tomonidan Toshkent viloyati Chinoz tumanida xavfsiz va aqlli shahar uskunalarini tadbiq qilishning 1-bosqichini amalga oshirishga davlat-xususiy sheriklik asosida amalga oshirish va foydalanish bo’yicha tashabbus taklifi, shu jumladan, loyiha konsepsiyasi taqdim etilgan.
Mazkur loyiha doirasida Toshkent viloyati Chinoz tumanida xavfsiz va aqlli shahar asboblarini tadbiq qilishning 1-bosqichini amalga oshirish rejalashtirilgan.
Tenderda qatnashish uchun tadbirkorlar tomonidan qiziqish bildirish uchun soʼrov va tender takliflarini  2023-yil 20-aprel kuniga qadar Toshkent vaqti bilan 18.00 gacha  topshirilishi kerak.
Loyiha haqida malumot.
1. Chinoz tumani hokimligi Toshkent viloyati, Chinoz tumani, Sh.Rashidov ko’chasi 12-uy Tel: 0 370 59-31-162, E-mail: chinoz.t@umail.uz
(Eslatma! Elektron yuboriladigan fayl yoki fayllarning hajmi 10 MBdan ortiq’ bo’lmasligi lozim. Shu munosabat bilan fayllarni ixchamlashtirilgan 10 MBdan ortiq bo’lmagan holda yuborishingiz so’raladi yoki qoq’oz shaklida taqdim etishingiz mumkin).

ВНИМАНИЕ ! Уважаемые предприниматели и бизнесмены!
Закон Республики Узбекистан от 10 мая 2019 года “ Государственно-частное партнерство ” № 537, Об улучшении процедуры реализации проектов государственно-частного партнерства Кабинета Министров Республики Узбекистан от 26 апреля 2020 года “ № 259 и Президента Республики Узбекистан от 4 апреля 2022 года ” Обеспечение безопасности человека на автомагистралях и меры по резкому снижению смертности ” УП-190 “ Управление транспортным потоком ” для реализации Фазы 1 внедрения безопасного и интеллектуального городского оборудования в Чиназском районе Ташкентский области предложение об инициативе по внедрению и использованию на основе государственно-частного партнерства, включая концепцию проекта.
В рамках этого проекта планируется реализовать первый этап внедрения безопасного и интеллектуального городского оборудования в Чиназском районе Ташкентского района.
Чтобы принять участие в тендере, запрос и тендерные предложения для интересов предпринимателей должны быть представлены до 20 апреля 2023 года по времени Ташкента до 18.00.
Форма запроса для интереса.
Запросы и тендерные документы для участие ( заявки ) принимаются по следующим адресам:
1.Чиназкий районный Хакимият Ташкентского области, Чиназский район, улица Ш.Рашидова, 12 Тел: 0 370 59-31-162, E-mail: chinoz.t@umail.uz
( Примечание! Размер отправленного в электронном виде файла или файлов не должен превышать 10 МБ ’. В связи с этим вам будет предложено отправить файлы не более 10 МБ компактного файла, или вы можете отправить их в виде стека ).