O‘zbekiston Respublikasi Toshkent viloyati Nurafshon shahrida xavfsiz va aqlli shahar uskunalarini joriy qilish davlat-xususiy sheriklik asosida amalga oshirish loyihasi yuzasidan qiziqish bildirish uchun e’lon.
Toshkent viloyati Nurafshon shahri avtomobil yo`llarida yo`l harakati qoidalari buzilishini qayd etuvchi maxsus avtomatlashtirilgan foto va video dasturiy-texnik vositalarini o`rnatish loyihasining Konsepsiyasi Nurafshon shahar hokimligi tomonidan tasdiqlandi.
O‘zbekiston Respublikasining “Davlat-xususiy sheriklik to‘g‘risida”gi qonuniga muvofiq tasdiqlangan davlat-xususiy sheriklik loyihasi konsepsiyasini potentsial davlat sherigi (O‘zbekiston Respublikasi Toshkent viloyati Nurafshon shahri hokimligi) hamda vakolatli davlat organi (Davlat-xususiy sheriklikni rivojlantirish agentligi) tomonidan ma’lum qilish maqsadida o‘zining rasmiy veb-saytida qirq besh kalendar kun muddatda e’longa joylashtirildi.
1. Qiziqish bildirish uchun so‘rov formasi;
2. Loyiha konsepsiyasi;
3. Loyiha haqida ma’lumot;
Tenderda ishtirok etish istagi bo‘lgan tomonlar o‘zlarining qiziqish uchun so‘rovlarini 2023 yil 9 yanvar kuni, Toshkent vaqti bilan soat 18:00 ga qadar Toshkent viloyati Nurafshon shahri hokimligiga topshirishlari lozim.

Объявление о выражении заинтересованности в реализации проекта государственно-частного партнерства по внедрению устройств безопасного и умного города в городе Нурафшон Ташкентской области Республики Узбекистан.
Хакимиятом города Нурафшон утверждена Концепция проекта установки специальных автоматизированных фото- и видео программно-технических средств для фиксации нарушений правил дорожного движения на автомобильных дорогах города Нурафшон Ташкентской области.
Концепция проекта государственно-частного партнерства, утвержденная в соответствии с Законом Республики Узбекистан «О государственно-частном партнерстве», представлена потенциальным государственным партнером (хокимият города Нурафшон Ташкентской области) и уполномоченный государственный орган (Агентство по развитию государственно-частного партнерства) был размещен на своем официальном сайте в течение сорока пяти календарных дней.
Стороны, желающие принять участие в тендере, должны подать свои заявки о выражении заинтересованности в Хокимият города Нурафшон Ташкентской области до 18:00 часов 9 января 2023 года по Ташкентскому времени.
Заявки будут отклонены, если утвержденная форма заявки и документы (отчеты) не будут представлены в полном объеме и в срок.